o nas

Firma AVLPRO od ponad 10 lat zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu technologii Audio-Video-Światło. Obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, a także obiekty użyteczności publicznej: uniwersytety, teatry, muzea, czy urzędy.

Jak wygląda współpraca z nami?

Zawsze rozpoczynamy od rzetelnego rozpoznania potrzeb Twojego biznesu. Opowiedz nam o tym, czego dokładnie potrzebujesz, a my dobierzemy idealnie pasujące do tego rozwiązanie- a do tego wysłuchamy i doradzimy najlepsze alternatywy. Przedstawimy również dokładny kosztorys, abyś miał całkowitą kontrolę nad kosztami, a także spójny z projektem czas realizacji- terminy to dla nas świętość!

Kiedy już wstępnie wiemy, czego potrzebujesz, opracowujemy szczegółową koncepcję i konkretny projekt wykonawczy. Dodatkowo przygotujemy wkład do projektu budowlanego inwestycji, a także zapewnimy niezbędne konsultacje i nadzór autorski.

Czas przejść do realizacji Twoich ambitnych planów! Zaczniemy od doprowadzenia odpowiednich tras kablowych, a także zaplanowania całościowej logistyki konkretnych urządzeń. Następnie, przejdziemy do ich instalacji i skonfigurowania, a także wdrożenia odpowiednich systemów czy kontentu multimedialnego. Na koniec, wykonamy dokumentację powykonawczą, oraz kompleksowo przeszkolimy kadrę z obsługi urządzeń.

Pamiętamy o Tobie nawet po zakończeniu zlecenia! Możesz na nas liczyć w ramach  obsługi posprzedażowej, a także w kontekście serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Budujemy relacje na lata, a wymagającym klientom zapewniamy SLA (umowa dotycząca zapewnienia wysokiej jakości usług informatycznych).

Zakres naszych usług

Zaufali nam!

NARODOWE MUZEUM MORSKIE W GDANSKU

MIASTO POZNAŃ   

URZĄD MIEJSKI W KOCKU

 

GMINA HANNA

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W POZNANIU

URZĄD MIASTA CHORZÓW

MIASTO KALISZ

 

MUZEUM NARODOWE W GDAŃSKU   

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA  

POLITECHNIKA LUBELSKA  

MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE 

 

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

POLITECHNIKA GDAŃSKA

NARODOWY BANK POLSKI

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

Napisz do nas przez Whatsapp